Semináře, konference, workshopy

Konference Sanační technologie

Konference „Sanační technologie“ je bezpochyby největší akcí environmentálního zaměření v ČR. Každým rokem přináší dva dny nabité přednáškami na zajímavá témata, zázemí v podobě posterových prezentací i přímých zastoupení jednotlivých firem. Svou tradičně vysokou kulturní a společenskou úroveň si již řadu let udržují společenské večery, které představují ideální příležitost pro neformální setkání odborníků z oboru. Je již tradicí, že každý lichý ročník jsme spolupořadateli a místem konání je Uherské Hradiště.
 
Pro konference Sanační technologie lze s nadsázkou říci okřídlené - kdo tam nebyl, jako by neexistoval. Všechny ročníky jsou doplněny zajímavým doprovodným programem exkurzí, degustací přívlastkových vín a v Redutě vystoupením Svatého Pluku, Sudovjanu, Hradišťanu a hostů jako např. Tomáš Klus, Radim Hladík a BlueEffect, Jiří Korn a 4TET, Harafica a další. Hlavním pořadatelem je společnost Vodní zdroje Ekomonitor.

EnviShop

Semináře „Envishop“ jsou spolupořádány společnostmi EPS a Vodní zdroje EKOMONITOR. Široké spektrum aktuálních témat a vysoká úroveň přednášejících - to jsou základní atributy, na kterých je postavena zajímavost a oblíbenost Envishopu. Semináře nejsou periodické v čase ani místem pořádání a reagují na aktuální potřeby širší odborné veřejnosti. Pravidelnost je však již ukotvena tradičním pořádáním na počátku prosince v Praze na téma nové trendy ve výzkumu a vývoje.

Vzdělávání podle vašich potřeb

Jsme zvyklí naslouchat potřebám našich zákazníků. S radostí připravíme školení, seminář či workshop přesně tak, abyste získali co nejvíce informací. Naši specialisté tak mohou například představit biotechnologie studentům, pořádáme exkurze v našem pivovaru. A když už jsme zmínili pivovar - nejnovější poznatky v oblasti výzkumu, vývoje a praktického použití kvasinek přednášíme sládkům na workshopu BrewerShop. Jste vinaři? I pro vás máme mnoho užitečných informací o využití kvasinek, výživy a řízení technologie výroby vín.
EPS biotechnology, s.r.o.
V Pastouškách 205
686 04 Kunovice
Česká republika
IČ 262 95 059
DIČ CZ26295059
Zapsána u KS v Brně, v odd. C, vl. 42243
Datová schránka  r254eqs